شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران یکی از هلدینگ‌های تخصصی متعلق به شرکت‌ تلاشگران اقتصاد پایدار، به همراه شرکت‌های تابعه(شرکت تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان- شرکت نام‌آوران نصر سمنان-شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک-شرکت تلاشگران معادن زرمس) که در انجام کلیه فعالیت‌های معدنی ازجمله اکتشاف، استخراج، فرآوری و واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تخصصی اکتشاف فعالیت می‌کند.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران (سهامی خاص) در 26 مهر  سال 1400 هجری شمسی،  تحت شماره 585141 در دفتر ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است و باهدف مدیریت و بهینه‌سازی ارتباطات مابین شخصیت­های حقوقی و حقیقی فعال در بخش معدن و صنایع معدنی ایران، ﺗﻮﺳﻌﻪ فعالیت‌های ﻣﻌﺪﻧﯽ ﺷﺎﻣﻞ اﮐﺘﺸﺎف، اﺳﺘﺨﺮاج و ﻓﺮآوري و ارﺗﻘﺎي هم‌افزایی در ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ  ایجادشده و در این راستا از کلیه ابزارهای مرسوم و نوین، به‌طور متوازن و منطبق بر نیاز مخاطب خود، بهره برده است. سرمایه ثبتی سپهر تلاشگران 350،000 میلیون ریال بوده و شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار، سهامدار اصلی این شرکت باشد.

پیام مدیرعامل

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران شرکتی است: غنی از ارزش برای ذینفعان، دانش‌محور و متخصص، هدایت‌کننده و ارزش‌آفرین برای تمامی بخش‌های زیرمجموعه.

دیدگاه ما حفظ حقوق سهامداران، مشتریان،كاركنان و شركاء، افزایش كارایی سازمان، پذیرش رقابت و كاهش هزینه،  نوآوری و خلاقیت در راستای مأموریت شرکت می‌باشد. همچنین ایجاد روحیه کار تیمی و باور به اخلاق کسب‌وکار و اعتقاد به اینکه ما هم می‌توانیم در مقیاس‌های بزرگ فعالیت نماییم، نقطه قوت اساسی هیأت‌مدیره بوده است.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران بر آن است تا ضمن ایجاد ارزش‌افزوده برای سهامداران و همه گروه‌های ذینفع، بتواند با اتکا به خداوند مهربان و باهدف ارزش‌آفرینی، پرچم‌دار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشد و  سهم ناچیز خود را در راستای آبادانی کشور عزیزمان ایران ادا نماید.

 

 

                                                            “ان‌شاءالله”

معرفی اجمالی شرکت‌های گروه معدن

تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان

حوزه فعالیت: اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معدن مس و مولیبدن در ایران برای تولید، توزیع و فروش محصولات با عیار بالا از سنگ مس. سنگ معدن و سنگ معدن مولیبدن، توزیع و فروش محصولات تولید شده در ایران یا خارج از کشور، با مشارکت دیگران برای همکاری در طرح‌های بازپرداخت مربوط به صنعت مس، انجام کلیه عملیات مالی، تجاری، صنعتی، معدنی و خدماتی و معاملات مربوطه، مستقیم یا غیرمستقیم است. 

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

 پروژه احداث کارخانه مس سیاستراگی در استان سیستان و بلوچستان، شمال غربی زاهدان که احداث آن با ظرفیت سالانه ۳۰۰۰ تن در سال ۱۳۹۹ شروع شد و نوع محصول مس اکسیدی با عیار متوسط 8/0 درصد می‌باشد.

 

 

شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک

حوزه فعالیت: شرکت در حوزه های حفاری و اکتشاف معادن ایران با رویکرد مالکیت ماشین آلات و تجهیزات فعال بوده و با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی در خصوص تامین ماشین آلات حفاری، قطعات یدکی ، تجهیزات درون چاهی و مواد شیمیایی جهت پروژه های داخل و خارج از کشور با هدف ارائه خدمات تخصصی و علمی در این حوزه فعالیت می نماید.

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

پروژه حفاری و اکتشاف معدن ساوه: انجام عملیات حفاری مغزه گیری به روش وایرلاین به متراژ 3000 متر گمانه اکتشافی با قطر HQ و عمق تا 400 متر برای هر گمانه با استفاده از دو دستگاه حفاری با توان میانگین حفاری هر دستگاه روزانه 8 متر.

پروژه حفاری و اکتشاف معدن سیاستراگی: انجام عملیات حفاری مغزه گیری به روش وایرلاین و با دستگاه حفاری هیدرولیک ۲۰۲۱ به متراژ ۵۰۰۰ متر گمانه اکتشافی با قطر HQ در محدوده سیاستراگی واقع در ۱۳۵ کیلومتری شمال زاهدان در استان سیستان و بلوچستان.

شرکت نام‌آوران نصر سمنان

حوزه فعالیت: مشارکت،سرمایه‌گذاری و انجام کلیه‌ی فعالیت های مطالعاتی، مشاوره‌ای، خدمات فنی و مهندسی، طراحی، معماری، اجرایی، طرح و ساخت، مدیریت پیمان و نظارت بر طرح های عمرانی و ...

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

پروژه زیرسازی خط دوم راه‌آهن تهران – مشهد حدفاصل ایستگاه‌های آبگرم- سمنان - بیابانک. موضوع و هدف طرح، اجرای عملیات خاکی و ساخت ابنیه فنی به‌منظور زیرسازی راه‌آهن بین ایستگاه‌های بیابانک ، سمنان و آبگرم جهت دوخطه کردن ارتباط ریلی مسیر تهران مشهد برای افزایش نقل‌وانتقال مسافر و حمل‌ونقل بار .

شرکت تلاشگران معادن زرمس

انجام کلیه فعالیت های معدنی شامل اکتشاف، استخراج، استحصال، فرآوری، دانه بندی و کانه آرایی معادن ( به جز معادن نفت و گاز) ارائه کلیه فعالیت های تجاری و خدمات بازرگانی در زمینه خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، خرید و فروش و صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی، گشتایش اعتبارات اسنادی و ال سی نزد کلیه بانک های داخلی و خارجی برای شرکت، نقل و انتقال حقوق انتفاعی معادن و کانسارها پس از اخذ مجوزهای لازم، اخذ محوده های معدنی از مراجع ذیصلاح و شرکت در مزایده های مربوطه.
انجام کلیه خدمات فرآیندهای حوزه معدن و صنایع معدنی در زمینه‌های فنی و بازرگانی مواد معدنی نظیر اکتشاف و توسعه آن، استخراج و بهره برداری، فرآوری و کانه آرائی، فروش و بازارسازی، با اولویت ذخایر فلزی نظیر مس، آهن، طلا، کرومیت