شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران یکی از هلدینگ‌های تخصصی متعلق به شرکت‌ تلاشگران اقتصاد پایدار، به همراه شرکت‌های تابعه(شرکت تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان، شرکت نام‌آوران نصر سمنان، شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک، شرکت تلاشگران معادن زرمس، شرکت کانسار نصر شمالغرب، شرکت مهندسین مشاور پیچاب کانسار، شرکت بین الملل نصر کردستان) که در انجام کلیه فعالیت‌های معدنی ازجمله اکتشاف، استخراج، فرآوری و واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تخصصی اکتشاف فعالیت می‌کند.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران (سهامی خاص) در 26 مهر  سال 1400 هجری شمسی،  تحت شماره 585141 در دفتر ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است و باهدف مدیریت و بهینه‌سازی ارتباطات مابین شخصیت­های حقوقی و حقیقی فعال در بخش معدن و صنایع معدنی ایران، ﺗﻮﺳﻌﻪ فعالیت‌های ﻣﻌﺪﻧﯽ ﺷﺎﻣﻞ اﮐﺘﺸﺎف، اﺳﺘﺨﺮاج و ﻓﺮآوري و ارﺗﻘﺎي هم‌افزایی در ﻫﻠﺪﯾﻨﮓ  ایجادشده و در این راستا از کلیه ابزارهای مرسوم و نوین، به‌طور متوازن و منطبق بر نیاز مخاطب خود، بهره برده است. سرمایه ثبتی سپهر تلاشگران 350،000 میلیون ریال بوده و شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار، سهامدار اصلی این شرکت باشد.

پیام مدیرعامل

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران شرکتی است: غنی از ارزش برای ذینفعان، دانش‌محور و متخصص، هدایت‌کننده و ارزش‌آفرین برای تمامی بخش‌های زیرمجموعه.

دیدگاه ما حفظ حقوق سهامداران، مشتریان،كاركنان و شركاء، افزایش كارایی سازمان، پذیرش رقابت و كاهش هزینه،  نوآوری و خلاقیت در راستای مأموریت شرکت می‌باشد. همچنین ایجاد روحیه کار تیمی و باور به اخلاق کسب‌وکار و اعتقاد به اینکه ما هم می‌توانیم در مقیاس‌های بزرگ فعالیت نماییم، نقطه قوت اساسی هیأت‌مدیره بوده است.

شرکت معدن و صنایع معدنی سپهر تلاشگران بر آن است تا ضمن ایجاد ارزش‌افزوده برای سهامداران و همه گروه‌های ذینفع، بتواند با اتکا به خداوند مهربان و باهدف ارزش‌آفرینی، پرچم‌دار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشد و  سهم ناچیز خود را در راستای آبادانی کشور عزیزمان ایران ادا نماید.

 

 

                                                            “ان‌شاءالله”

معرفی اجمالی شرکت‌های گروه معدن

تلاشگران پایدار زرمس ایرانیان

حوزه فعالیت: اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معدن مس و مولیبدن در ایران برای تولید، توزیع و فروش محصولات با عیار بالا از سنگ مس. سنگ معدن و سنگ معدن مولیبدن، توزیع و فروش محصولات تولید شده در ایران یا خارج از کشور، با مشارکت دیگران برای همکاری در طرح‌های بازپرداخت مربوط به صنعت مس، انجام کلیه عملیات مالی، تجاری، صنعتی، معدنی و خدماتی و معاملات مربوطه، مستقیم یا غیرمستقیم است. 

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

 پروژه احداث کارخانه مس سیاستراگی در استان سیستان و بلوچستان، شمال غربی زاهدان که احداث آن با ظرفیت سالانه ۳۰۰۰ تن در سال ۱۳۹۹ شروع شد و نوع محصول مس اکسیدی با عیار متوسط 8/0 درصد می‌باشد.

 

 

شرکت حفاری و اکتشاف تلاشگران فرتاک

حوزه فعالیت: شرکت در حوزه های حفاری و اکتشاف معادن ایران با رویکرد مالکیت ماشین آلات و تجهیزات فعال بوده و با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی در خصوص تامین ماشین آلات حفاری، قطعات یدکی ، تجهیزات درون چاهی و مواد شیمیایی جهت پروژه های داخل و خارج از کشور با هدف ارائه خدمات تخصصی و علمی در این حوزه فعالیت می نماید.

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

پروژه حفاری و اکتشاف معدن ساوه: انجام عملیات حفاری مغزه گیری به روش وایرلاین به متراژ 3000 متر گمانه اکتشافی با قطر HQ و عمق تا 400 متر برای هر گمانه با استفاده از دو دستگاه حفاری با توان میانگین حفاری هر دستگاه روزانه 8 متر.

پروژه حفاری و اکتشاف معدن سیاستراگی: انجام عملیات حفاری مغزه گیری به روش وایرلاین و با دستگاه حفاری هیدرولیک ۲۰۲۱ به متراژ ۵۰۰۰ متر گمانه اکتشافی با قطر HQ در محدوده سیاستراگی واقع در ۱۳۵ کیلومتری شمال زاهدان در استان سیستان و بلوچستان.

شرکت نام‌آوران نصر سمنان

حوزه فعالیت: مشارکت،سرمایه‌گذاری و انجام کلیه‌ی فعالیت های مطالعاتی، مشاوره‌ای، خدمات فنی و مهندسی، طراحی، معماری، اجرایی، طرح و ساخت، مدیریت پیمان و نظارت بر طرح های عمرانی و ...

گزیده‌ای از پروژه‌های شرکت:

پروژه زیرسازی خط دوم راه‌آهن تهران – مشهد حدفاصل ایستگاه‌های آبگرم- سمنان - بیابانک. موضوع و هدف طرح، اجرای عملیات خاکی و ساخت ابنیه فنی به‌منظور زیرسازی راه‌آهن بین ایستگاه‌های بیابانک ، سمنان و آبگرم جهت دوخطه کردن ارتباط ریلی مسیر تهران مشهد برای افزایش نقل‌وانتقال مسافر و حمل‌ونقل بار .

 

شرکت تلاشگران معادن زرمس

انجام کلیه فعالیت های معدنی شامل اکتشاف، استخراج، استحصال، فرآوری، دانه بندی و کانه آرایی معادن ( به جز معادن نفت و گاز) ارائه کلیه فعالیت های تجاری و خدمات بازرگانی در زمینه خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، خرید و فروش و صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی، گشتایش اعتبارات اسنادی و ال سی نزد کلیه بانک های داخلی و خارجی برای شرکت، نقل و انتقال حقوق انتفاعی معادن و کانسارها پس از اخذ مجوزهای لازم، اخذ محوده های معدنی از مراجع ذیصلاح و شرکت در مزایده های مربوطه.
انجام کلیه خدمات فرآیندهای حوزه معدن و صنایع معدنی در زمینه‌های فنی و بازرگانی مواد معدنی نظیر اکتشاف و توسعه آن، استخراج و بهره برداری، فرآوری و کانه آرائی، فروش و بازارسازی، با اولویت ذخایر فلزی نظیر مس، آهن، طلا، کرومیت

شرکت کانسار نصر شمالغرب

حوزه فعالیت انجام کلیه فعالیتهای مطالعاتی وپژوهشی, خدمات فنی و مهندسی اعم از مشاوره ای و نظارت ، طراحی، اجرایی، طرح و ساخت، مدیریت پیمان، ، صنعت ومعدن , ایجاد و یا تاسیس هرگونه شرکت، یا کارخانه ویا مجتمع مشارکت و بهره برداری در ساخت و تجهیز و واگذاری و فروش واحدهای تجاری، مسکونی , صنعتی و اداری و زراعی، کشاورزی ، خدمات رفاهی و پشتیبانی رفاهی، جنگل ومراتع، آبزیان، آبخیزداری، امور دام , مرمت و بازسازی آثار باستانی وبناهای فرهنگی و تاریخی  همچنین نظارت مستمر بر فعالیت ها وعملکرد شرکت های گروه، صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور در همه زمینه ها بصورت مستقیم ویا از طریق مشارکت ویا تشکیل شرکت  در همه زمینه ها مشتمل بر آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، کشاورزی، ساختمان، صنعت و معدن، برق، نفت و گاز می باشد.


شرکت مهندسین مشاور پیچاب کانسار

شركت مهندسين مشاور پيچاب‌كانسار در سال ۱۳۸۴ با هدف انجام پروژه‌هاي زمين‌شناسي، ژئوشيميايي، محيط‌زيست و اكتشاف مواد معدني تأسيس گرديد. در طی سال‌های فعالیت و با اخذ رتبه‌های صلاحیت مشاوره از سازمان مديريت و برنامه­ريزي كشور در گروه زمين‌شناسي (رتبه ۳) و اکتشاف و پي‌جويي (رتبه ۲) سعی نموده است در حوزه مطالعات زمین‌شناسی و اکتشافات منابع معدنی کشور قدم‌های مفیدی بردارد.


بین الملل نصر کردستان

شركت بین‌الملل نصر كردستان در زمينه فعاليت‌­هاي مطالعاتي، مشاوره‌اي، طراحي و سرمايه­گذاري، ساخت و اجرا، مديريت پيمان، نظارت، راه­اندازي، بهره­برداري و بازرگاني در حوزه­هاي ابنيه، آب، حمل و نقل، نفت و گاز، تأسيسات، كشاورزي، شيلات، صنعت و معدن با تكيه بر نيروهاي كارآزموده، مجرب و متعهد و بهره­گيري از توان مالي و طيفي وسيع از ماشين­آلات و تجهیزات، كارخانجات، حوضچه­ها و استخرها و زيرساخت­هاي مرتبط با حوزه فعاليتش به ارائه خدمات شايسته و باكيفيت در بالاترين سطح بهره­وري ممكن مشغول است.
هدف شركت اين است كه با ارائه خدمات به ذي­نفعانش ضمن افزایش درآمد، سودآوري پایدار و چابكي در محدوده فعاليتش به عنوان يك الگوي نوآور و اثرگذار عمل نمايد و در اين راستا مي‌كوشد تا با بهره‌گيري از تكنولوژي‌هاي روز دنيا، نه ­تنها در كردستان بلكه در كشور و منطقه پيشرو در ارائه عملكردي ارزنده­ تر از رقبا باشد و پيمودن اين مسير تا دستيابي به اين آرمان را ميسر نمي­داند مگر با استقبال از نوآوري­ها و كاهش آسيب­پذيري از طريق توسعه منابع انساني به عنوان يكي از ارزنده‌ترين سرمايه­هاي خود.
این شرکت با رویکرد جدید و استراتژي بلندمدت، فعالیت در بخش کشاورزي مخصوصاً شیلات و روش نوین آبزي‌پروري (پرورش ماهی در قفس، دریا و دریاچه) را با راه‌اندازي واحد پرورش ماهی در سد زیویه آغاز نموده است و در ادامه فعالیت خود در نظر دارد ظرفیت را به ۱۰۰ تن افزایش دهد. در راستاي اجراي روش نوین آبزي‌پروري یکی از پروژه‌هاي دیگر شرکت، احداث سایت پرورش ماهی در دریا بوده که مشتمل به ۸ قفس و ظرفیت ۵۰۰ تن می‌باشد که در دریاي خزر استان گیلان و سواحل شهرستان کیاشهر ایجاد گردیده است.
معدن میرگه نقشینه: معدن میرگه نقشینه در شمال غربي استان كردستان و نزديك به مرز استان آذربايجان غربي و در ۳۴ كيلومتري غربی شهرستان سقز و ٥/٢ كيلومتري جنوب شرقي روستاي ميرگه نقشينه جاي دارد. اين محدوده به صورت چهار ضلعي است و مساحت محدوده ۷۱۸ هكتار است.