درباره ما

شركت بین‌الملل نصر كردستان در زمينه فعاليت‌­هاي مطالعاتي، مشاوره‌اي، طراحي و سرمايه­گذاري، ساخت و اجرا، مديريت پيمان، نظارت، راه­اندازي، بهره­برداري و بازرگاني در حوزه­هاي ابنيه، آب، حمل و نقل، نفت و گاز، تأسيسات، كشاورزي، شيلات، صنعت و معدن با تكيه بر نيروهاي كارآزموده، مجرب و متعهد و بهره­گيري از توان مالي و طيفي وسيع از ماشين­آلات و تجهیزات، كارخانجات، حوضچه­ها و استخرها و زيرساخت­هاي مرتبط با حوزه فعاليتش به ارائه خدمات شايسته و باكيفيت در بالاترين سطح بهره­وري ممكن مشغول است.
هدف شركت اين است كه با ارائه خدمات به ذي­نفعانش ضمن افزایش درآمد، سودآوري پایدار و چابكي در محدوده فعاليتش به عنوان يك الگوي نوآور و اثرگذار عمل نمايد و در اين راستا مي‌كوشد تا با بهره‌گيري از تكنولوژي‌هاي روز دنيا، نه ­تنها در كردستان بلكه در كشور و منطقه پيشرو در ارائه عملكردي ارزنده­ تر از رقبا باشد و پيمودن اين مسير تا دستيابي به اين آرمان را ميسر نمي­داند مگر با استقبال از نوآوري­ها و كاهش آسيب­پذيري از طريق توسعه منابع انساني به عنوان يكي از ارزنده‌ترين سرمايه­هاي خود.
این شرکت با رویکرد جدید و استراتژي بلندمدت، فعالیت در بخش کشاورزي مخصوصاً شیلات و روش نوین آبزي‌پروري (پرورش ماهی در قفس، دریا و دریاچه) را با راه‌اندازي واحد پرورش ماهی در سد زیویه آغاز نموده است و در ادامه فعالیت خود در نظر دارد ظرفیت را به ۱۰۰ تن افزایش دهد. در راستاي اجراي روش نوین آبزي‌پروري یکی از پروژه‌هاي دیگر شرکت، احداث سایت پرورش ماهی در دریا بوده که مشتمل به ۸ قفس و ظرفیت ۵۰۰ تن می‌باشد که در دریاي خزر استان گیلان و سواحل شهرستان کیاشهر ایجاد گردیده است.
معدن میرگه نقشینه: معدن میرگه نقشینه در شمال غربي استان كردستان و نزديك به مرز استان آذربايجان غربي و در 34 كيلومتري غربی شهرستان سقز و ٥/٢ كيلومتري جنوب شرقي روستاي ميرگه نقشينه جاي دارد. اين محدوده به صورت چهار ضلعي است و مساحت محدوده 718 هكتار است.
شماره ثبت: 1373
سرمایه ثبتی شرکت: 500000 میلیون ریال
تعداد نیروی انسانی: 100
درصد مالکیت هلدینگ معدن سپهر تلاشگران:  *

اعضا هیئت مدیره

اردشیر معتمد وزیری

رئیس هیأت مدیره

تحصیلات: کارشناسی ارشد
عمران - حقوق

سید شاهو حسامی

عضو هیأت مدیره

تحصیلات: کارشناسی ارشد
*

رضا حلاجیان اصفهانی

نائب رئیس هیات مدیره

تحصیلات: کارشناسی ارشد
*

ماشین آلات
سنگین 24
نیمه سنگین33
ثابت کارگاهی3
سبک11
سایر5
رتبه‌های پیمانکاری

1. آب : پایه 1

2. راه : پایه 1

3.ساختمان : پایه 2

4.تاسیسات : پایه 4

5.نفت و گاز : پایه 5

گالری تصاویر

پروژه ها

اخبار مرتبط

موقعیت مکانی